Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu

zdrowie

Jedną z rozwojowych korporacji, specjalizujących się produkcją oraz dystrybucją dodatków meblowych oraz budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo działające na krajowym oraz zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Dodatkowym charakterem aktywności spółki są usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą najwyższą jakość wykonania oraz trwałość. FAM ponadto oferuje też indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Rozwiązanie, o jakim mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na własną innowacyjność, jakkolwiek również działanie, poparte licznymi, niezależnymi egzaminami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, stanowiąca akcesoryjną asekurację w miejscach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budynki, jak także szkoły lub szpitale. Jej cechą specyficzną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest fantastycznym pomysłem, dzięki jakiemu wolno zminimalizować niebezpieczeństwo namnażania się bakterii pomiędzy pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma gigantyczne znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się wielka ilość osób. Kluczową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długofalowe działanie na rozmaitego typu bakterie, wirusy oraz grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Kolejnym walorem jest jej wysoka odporność chemiczna, gwarantująca zastosowanie niemalże wszelkich środków czystości oraz dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu i opracowany zgodnie z obowiązującymi normami. Więcej wiadomości na jego temat można zdobyć na witrynie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ bądź też po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest fenomenalnym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ bakteriologicznych, dotykających organizm.